Telefon
Whatsapp

Vitamin Bakımı

Vitamin Bakımı

Vitamin Bakımı Çorlu

Vitamin Bakımı

Vitamin Bakımı cildin tamamına teknolojik cihazlar yardımı ile cildin ihtiyacı olan vitamin ve amino asitler cilde zerk edilir. Tüm kişilerin vücudunu dinlendirmeye ve temizlemeye ihtiyacı vardır. Vücut bunu otomatik olarak kendisi gerçekleştirmiş olsa da bu konuda vücudun en iyi şekilde desteklemek gerekir. Vücuttaki toksinlerin dışarıya atılması için detoks oldukça önemli bir uygulamadır. Vücuda giren atık ve maddeler vitamin bakımı uygulaması sayesinde dışarı atılır. Vücuda giren bu zararlı atıklar çevresel faktörlerden dolayı metabolizmanın doğal yapısını bozar.

Bireyler vitamin bakımı yaptırarak cildini arındırabilirler. Vitamin Bakımı sayesinde yüzün ihtiyacı olan vitamin, mineral ve enzimler takviye edilir.

Vitamin Bakımı Faydaları?

Cilt için gerekli vitaminler; A, C, B, K, E vitaminleri koenzim ve aminoasitler ile beraber daha güçlü hale getirilerek cilde uygulanır.

  • Cildin onarılmasını sağlar.
  • Cildin yenilenmesini sağlar.
  • Cildi derinlemesine temizler.
  • Cildin canlı durmasını sağlar.
  • Cildi kir ve yağlardan temizler.

PROFESYONEL VİTAMİN BAKIMI HİZMET BÖLGELERİMİZ

Profesyonel Vitamin Bakımı hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;

Vitamin Bakımı Çorlu, Çorlu Vitamin Bakımı Fiyatları, Cilt Bakımı Çorlu, Tekirdağ Vitamin Bakımı Fiyatları, Kirpik Vitamini Çorlu, Kaş Vitamini Çorlu denilince Bahar Kayalar Güzellik Merkezi hizmetinizde.