Telefon
Whatsapp

Micro Pudralama

Kaş Pudralama

Kaş Pudralama Çorlu

Kaş Pudralama (Gölgelendirme) Tekniği Nedir?

Son zamanlarda çok uygulanan bir yöntemdir. Güzellik ve görünüş her kadın için oldukça önemlidir. Tarzlar ve istekler her ne kadar farklı olsa da amaç ve arzular aynıdır. Son zamanlarda doğal görünüme dönüş akımı herkes tarafından gerek makyaj gerekse kalıcı makyaj tekniği ile kullanılmaktadır.

Kaş Pudralama Kaş Gölgelendirme Tekniği Nedir?;

Cildin en ince tabakasına yapılan sık iğne atışları ile gerçekleştirilen Mikro Pigmentlerin derinin bir tık üst tabakasına yapılan gölgelendirme tekniğine kaş pudralama tekniği denilmektedir.
Dolgu tekniği ile pudralama tekniği arasındaki fark ise dolgu tekniği kaşlara yapılan işlemde biraz daha belirgin ve keskin olmasıdır.
Pudralama tekniğinde ise renkler biraz flu'dur. Genellikle sürekli olarak kaşlarını doldurma ihtiyacı duyan kişilerin ve aynı zamanda doğal bir görünüm elde etmek isteyenlerin pudralama tekniğini uygulamaları gerekmektedir. Kaş kılları zayıf olan ve seyrek olan kişilerin genellikle tercih ettiği bir uygulamadır. Pudralama yöntemi diğer yöntemlerden ayıran bir diğer özelliği ise daha uzun süreli kullanabilir olmasıdır.

Kaş Pudralama uygulaması Dikkat Edilmesi Gereken Konular;

Kaş pudralama yönteminin uzun ömürlü olabilmesi için sürekli olarak alkol ve sigara kullanımı, gün içerisinde çok fazla güneşe maruz kalma gibi durumlar kaş pudralama yötemini olumsuz yönde etkilemektedir.
Bahar Kayalar Güzellik Merkezi ile Işıltılı Kaşlara Sahip Olun!
Micro Pudralama, Kaş Pudralama de dahil olmak üzere pek çok güzellik uygulaması alanında deneyimi olan biridir. Uzmanlığı ve profesyonel hizmeti sayesinde kusursuz hizmet sunmaktadır. Bu sayede çok sayıda %100 memnun müşteriye sahiptir. Kaşlarınız kusursuz bir şekilde çizilir ve gerekli boyama işlemi profesyonel bir şekilde uygulanır. Bu uygulama sayesinde çok kısa bir süre içinde kusuruz ve doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaşlarınız için tamamen doğal yani kimyasal olmayan boyalar kullanılmaktadır. Kaşlarınızı Bahar Kayalar Güzellik Merkezi'nin güvenilir ellerine teslim edebilir ve uygun fiyat avantalarından yaralanabilirsiniz. Sizler de bu ayrıcalığı yaşamak için hemen iletişime geçin.

PROFESYONEL KAŞ KONTÜRÜ HİZMET BÖLGELERİMİZ

Profesyonel Kaş Kontür hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;