Telefon
Whatsapp

Kaş Kontürü

Kaş Konturu

Kaş Kontür Çorlu

KAŞ KONTÜRÜ NEDİR?

Seyrek şekilsiz ve çoğalmayan kaşlarınız varsa, onlara şekil vermekte zorlanırsınız bir bayanın güzel görünmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri de kaşlardır. Ne kadar güzel kaşlarınız varsa o kadar güzel bakışlara sahip olursunuz ve daha çekici görünürsünüz. Bu nedenle kaşlarınızın şekli ve sizde nasıl durduğu önemlidir. Eğer kaşlarınızdan memnun değilseniz sizler için muhteşem bir önerimiz var. Kaş kontür tekniği ile artık şekilsiz, seyrek duran ve size yakışmayan kaşlardan kurtulabilirsiniz. Nasıl Mı? İşte detaylar…

Kaş kontür nedir ve neden önemlidir;

Kaş kontür uygulamasının bir diğer ismi de kalıcı makyajdır. Bu uygulama kaşları şekil almayan, seyrek olan ve kaşlarından memnun olmayan kişilerde uygulanır. Bu yöntemle kişinin yüz şekline göre, saç ve ten rengine göre hatta yüz hatlarına göre en doğal şekilde kaş uygulaması yapılır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan bu yöntem oldukça organiktir ve cildinize ve kaşlarınıza asla zarar vermez.

Kaş kontür uygulaması nasıl yapılır;

Bu uygulama yapılırken uzman bir güzellik merkezinden yardım almanız çok önemlidir. Kaş kontür uygulamasında ilk adım kaşların uyuşturulmasıdır. Bu işlem yaklaşık olarak 40 dakika sürer. Deri altından verilen uyuşturucu ile kaşlarınızı hissetmez duruma gelirsiniz. Kaşlarınız uyuştuktan sonra iki kaşın birbirine uygun olması sağlanır. Kavisler verilir ve yüzünüze en uygun şekilde çizilerek işleme başlanır.
Çizildikten ve şekil verildikten sonra boyama işlemine geçilir. Bu işlemler yapılırken kesinlikle acı hissetmezsiniz.Bu işlemleri hepsi yaklaşık olarak 2 saat sürer. İşlem bittikten sonra kaşlarınızı yaklaşık olarak 2 yıl kullanabilirsiniz.Kaş kontür uygulaması yapıldıktan sonra 2 gün su değdirmemeniz gerekir.Kaşlarınız ilk kez boyandığında rengi koyu olabilir nacak yıkandıkça istediğiniz renge kısa süre içinde ulaşacaktır.2 gün boyunca kaşlarınıza vazelin sürüp dinlenmesini sağlayabilirsiniz.Bir süre sonra ise ikinci seansı uygulanır. Kişini kaşlarına göre seans sayısı 3 ya da 4’e uzayabilir. Bu seanslar tamamlandıktan sonra istediğiniz doğal kaşlara kavuşabilirsiniz.

Kaş kontür uygulamasını kimler yaptırabilir;

Kaş kontür uygulaması 18 yaşını geçmiş olan bayan ya da erkekler için uygulanabilen bir tekniktir. Bu tekniği kemoterapi gören hastalar, kaza sonucu kaşlarından yara alan kişiler, kaşları doğuştan çıkmayanlar ve çeşitli sağlık problemi olan kişiler yaptırabilir.

Kaş kontür uygulamasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir;

Bu uygulamayı yaptırırken kesinlikle alnında uzman olan bir profesyonelden yardım almanız gerekir. bu tekniğin fiyatı kadar yaptırdığınız yerin profesyonelliği de önemlidir. Kaş kontür uygulamasını güzellik sertifikası almış olan kişilere ve steril bir ortamda yaptırmanız gerekir. Fatoş Demirbağ ile bu uygulamayı kesinlikle profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz. Çünkü Fatoş Demirbağ, güzellik alanında pek çok eğitim ve sertifikası bulunan, uzman niteliğindedir. Kaş kontür uygulaması için uzun yıllardan gelen deneyimi vardır. Fatoş Demirbağ ile hem kendinizi güvende hissedebilir hem de doğal kaşlara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Kaş kontür uygulamasının avantajları nelerdir;

Bu uygulama makyaj yapma fırsatı olmayan bayanların en büyük kurtarıcısıdır. 2 yıl süren kaş kontür ile rahat bir şekilde makyajınızı yapabilirsiniz ve denize ve havuza girseniz bile makyajınızı kaybetmezsiniz. Bu uygulama sayesinde makyaj masraflarınızı oldukça azaltmış olursunuz.
Bahar Kayalar Güzellik Merkezi ile Işıltılı Kaşlara Sahip Olun!
kaş kontür de dahil olmak üzere pek çok güzellik uygulaması alanında deneyimi olan biridir. Uzmanlığı ve profesyonel hizmeti sayesinde kusursuz hizmet sunmaktadır. Bu sayede çok sayıda %100 memnun müşteriye sahiptir. Kaşlarınız kusursuz bir şekilde çizilir ve gerekli boyama işlemi profesyonel bir şekilde uygulanır. Bu uygulama sayesinde çok kısa bir süre içinde kusuruz ve doğal görünümlü kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaşlarınız için tamamen doğal yani kimyasal olmayan boyalar kullanılmaktadır. Kaşlarınızı Bahar Kayalar Güzellik Merkezi'nin güvenilir ellerine teslim edebilir ve uygun fiyat avantalarından yaralanabilirsiniz. Sizler de bu ayrıcalığı yaşamak için hemen iletişime geçin.

PROFESYONEL KAŞ KONTÜRÜ HİZMET BÖLGELERİMİZ

Profesyonel Kaş Kontür hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;