Telefon
Whatsapp

Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi

Kırışıklık Tedavisi Çorlu

KIRIŞIKLIK GİDERME TEDAVİSİ

Yaşlanma, mimik hareketleri, sigara ve diğer çevresel etkenlerden dolayı zamanla cildimizde kırışıklar ve deformasyonlar meydana gelmektedir.Zaman ilerledikçe tedavi edilmeyen kırışıklıklar, deri altı yağ ve kas dokularında boşalma ve sarkmalara neden olmakta ve yaşa bağlı olarak doku atrofisi oluşmaktadır.

Kırışıklık tedavisinin başlarında yüzeysel cilt yenileme uygulamaları yeterli görünselerde deri altı dokulara etki etmedikleri için ilerleyen zamanlarda gösterdikleri geçici etki sona erecektir. Yüzeysel cilt yenileme uygulamaları yerine, deri altı dokuları sıkılaştırıcı lazer uygulamalarını tercih etmek daha avantajlıdır. Lazerle kırışıklık tedavisini botoks, dolgu, mezoterapi, prp gibi uygulamalarla kombine etmek mükemmele yakın sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

Lazerler Kırışıklık Tedavisinde Nasıl Etki Etmektedir?

Lazerler uygulandıkları bölgedeki kollajen sentezini arttırarak, etkili olmaktadır. Uygulama sonrasında kırışıklarda azalma, ciltte yenilenme, parlak ve canlı bir görünüm, sarkmalarda toparlanma, cilt altı dokularda sıkılaşma meydana gelmektedir.

Lazerle Cilt Yenileme ve Kırışıklık Tedavisinde Hangi Lazerler Kullanılanılmaktadır?

Medikal Cilt bakımı sağlıklı bir cilt için muhakkak rutin bir şekilde yapılması gerekir. Bu bakım sayesinde;

  • Pulsed Dye Lazer (PDL)
  • Q-Switched Nd:YAG Lazer
  • Intense Pulsed Light ( IPL))
  • Fraksiyonel CO2 Lazer
  • LED

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ HİZMET BÖLGELERİMİZ

Kırışıklık Tedavisi hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;