Telefon
Whatsapp

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme Çorlu

Dudak Renklendirme Çorlu

Dudak renklendirme uygulaması ile ince dudaklar dolgunlaştırılabilir veya dudağın kendisi doldurularak renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterilebilir.

Uygulama; dudak çevresindeki asimetri bozukluklarının düzeltilmesi, dolgun dudaklar sağlamak, yara izlerini gizlemek, dudak şeklini vurgulamak veya değiştirmek, kaybolmuş dudak pigmentlerini doğal rengiyle doldurmak amacıyla yapılır. Uygulamaya başlamadan önce anestezik krem sürülerek bölge uyuşturulur. Kalıcı makyaj uzmanının daha önce gerçekleştirdiği çizim üzerinden kalıcı makyaj cihazıyla geçilerek işlem tamamlanır, uygulamanın kalıcılığı sağlanır. Uygulamanın kalıcılık süresi cilt yapınıza göre değişmekle birlikte 2-3 yıldır. İşlem iki seansta tamamlanmaktadır.

Çorlu Dudak Renklendirme

İşlem sırasında bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir acı hissedilmez.

Dudak renklendirme işleminden sonra dudaklarda hafif şişlik olabilir. 1-2 saat içerisinde şişlik kaybolur ve normal yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Dudak renklendirme işlemi 18-36 ay arası kalıcı bir işlemdir. Ancak kararınızdan vazgeçmeniz durumunda renk soldurma yapılabilir.

Dudak renklendirme işlemi sonrasında dilediğiniz zaman dudaklarınızda istediğiniz renk ruju kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dudak renklendirme işlemi için seçebileceğiniz 26 farklı renk alternatifi mevcuttur.

Doğal tonlarda yapılan dudak renklendirme uygulaması sonrasında yapay bir görünüm olmaz. Uygulamanın yapıldığı ilk bir kaç gün renk daha belirgin olur ancak kısa zamanda doğallaşır ve dudağınızın kendi rengi gibi görünür.

PROFESYONEL DUDAK RENKLENDİRME HİZMET BÖLGELERİMİZ

Profesyonel Dudak Renklendirme hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;