Telefon
Whatsapp

Dipliner

Dipliner

Dipliner Çorlu

Dipliner Çorlu

Dipliner Nedir?

Dipliner, keçe uçlu bir göz makyaj malzemesi. Eyeliner gibi kirpik diplerine çizgi çekerek o bölgeyi belirginleştirmek için kullanılıyor. Kısa sapı kontrol kolaylığı sağladığı için özellikle makyaj yapmaya yeni başlayanlar ve eyeliner çekmeyi öğrenmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Sivri ucu da hatayı en aza indirdiği için kısa sürede düzgün bir eyeliner çizgisine kavuşmayı imkanı tanıyor. Tüm bunlara bakarak, bütçe dostu makyaj malzemeleri arasında yer alan, dipliner fiyat performans açısından başarılı bir ürün de diyebiliriz.

Dipliner ve Eyeliner Arasındaki Farklar Nelerdir?

Uygulama sonrasında bakıldığında eyeliner ile dipliner arasındaki farkı bulmak oldukça zor. Ama iki ürün kullanım şekli ve yapı olarak birbirinden bazı noktalarda ayrılıyor. Şöyle ki;

Eyeliner fırçası biraz uzun yapılı ve yumuşak olur. Bu nedenle de fırça kolaylıkla kıvrılır. Tabii bu eyeliner ile farklı modeller yapmak istediğinde ihtiyaç duyduğun bir özellik. Ama kıvrılan fırça yapısının kontrolü zorlaştıran bir tarafı da var. İşte dipliner da bu yok. Kısa keçe ucunun hareket özelliği kısıtlı olduğu için kontrol sana kalıyor.

Diplinerın sivri ucu noktasal olarak uygulama yapma imkanı da tanıyor. Bu sayede çizgiyi kirpik diplerine çok daha yakın bir şekilde oluşturabiliyorsun.

Dipliner Nereye Sürülür?

Dipliner da kirpik diplerine sürülen bir ürün demiştik. Bu anlamda eyelinerdan farkı yok. Ama diplinerın ucu sert olduğundan farklı modeller uygulamak için her zaman uygun değil.

Dipliner genelde yalnızca kirpik dipleri belirginleştirileceği zaman kullanılıyor. Çok fazla kuyruk yapmadan sadece ince bir hat oluşturmak isteyenler günlük makyajında dipliner tercih edebiliyor. Ayrıca kalıcı dipliner uygulamaları da bu şekilde. Çizgi gözün bitimiyle beraber son buluyor, uzayan bir kuyruk yapılmıyor.

Çorlu Kalıcı Dipliner
PROFESYONEL DİPLİNER HİZMET BÖLGELERİMİZ

Profesyonel Dipliner hizmeti Sunduğumuz Hizmet Bölgelerimiz;