Telefon
Whatsapp

Hakkımızda

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Trakya'nın Önde Gelen Güzellik Merkezlerinden Olan Bahar Kayalar Güzellik Merkezi olarak Işıltılı Güzelliğiniz için Sürekli Kendimizi Geliştirerek Çalışıyoruz.
  • Alanında Uzman Estetisyenler
  • En Son Teknoloji Cihazlar
  • Hijyenik ve Son Teknoloji Güzellik Salonu
  • Hizmet Öncesi Ücretsiz Cilt Analizi
  • Kaliteli Hizmet, %100 Memnuniyet
Hakkımızda Bize Ulaşın
Epilasyon Çorlu
Epilasyon Ergene
Epilasyon Tekirdağ
Epilasyon Muratlı

Güzellik Salonu Deyince Bahar Kayalar Güzellik Merkezi

Işıltılı Güzellik İçin Hizmetlerimiz

Işıltılı Güzelliğin Adresi Bahar Kayalar Güzellik Merkezi Olarak; Lazer Epilasyon , Kaş Kontür , Mikro Pudralama , Profesyonel Cilt Bakımı , Sivilce Tedavisi , Leke Tedavisi , Kırışıklık Tedavisi , Hydrafacial , Kirpik Lifting , İğneli Epilasyon , Dermapen , Microblading , Manikür , Pedikür , Kaş ve Bıyık Alımı Çatlak Onarımı, Kavitasyon, Bölgesel İncelme, G5 Masajı, Lenf Drenaj , ColdPen , Vitamin Bakımı , Dudak Vitamini , Hyalipo , Paris Işıltısı Hizmetlerimiz ile Işıltılı Güzelliğinize Kavuşmanıza Yardımcı Oluyoruz.

Bahar Kayalar Güzellik Merkezi Müşteri Görüşlerimiz

Bahar Kayalar Güzellik Merkezi Ailesi Olarak Hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyeti. Tüm Müşteri Görüşlerimiz bizler için çok değerli. Siz DEğerli Müşterilimizin Öncelikle Sağlığı ve Güzelliği bizlerim tek hedefimiz.Tüm Hizmetlerimiz Bahar Kayalar Garantisi ve Güvencesi Altındadır.

Güzellik Salonu Blog

Bahar Kayalar Güzellik Merkezi Olarak, Siz Değerli Müşterilerimiz için En Kaliteli Hizmeti En Uygun Fiyata Sizlere Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımız ve Bizden Haberler.